zaNVO_spletno usposabljanje - Kako organizirati javni dogodek?

08.03.2023

Želite organizirati festival nevladnih organizacij, prireditev za otroke na občinskem trgu, javni shod v podporo aktualnim izzivom? Organizacija javnega dogodka zahteva precej več priprave, kadar ne poznate kolesja v ozadju. Na usposabljanju vam bomo predstavili postopek organizacije javne prireditve po korakih, da se boste lahko le-te lotili suvereno in jo tudi uspešno izvedli.

Kdaj: torek, 28. 3. 2023, od 17.00 do predvidoma 18.30
Kje: preko spleta, ZOOM
Prijava: prijavni obrazec

Odgovorili bomo na naslednja vprašanja:

• Kaj je javna prireditev in kaj je javni shod.
  • Kako izpeljati prijavo prireditve.
  • Kje urediti vsa potrebna dovoljenja in za katere prireditve je potrebno dovoljenje in kdaj ne.
  • Postopek prijave.
  • Zagotavljanje reda na prireditvi.
  • Vzdrževanje reda.
  • Dovoljenje za uporabo avtorskih del (SAZAS).

Vse dodatne informacije dobite na info@planota.si.

Predavatelj:
Darijan Krpan, izvršni vodja BiT Planota, so.p.

Prijava:
Za predstavnike društev, zasebnih zavodov in ustanov je delavnica BREZPLAČNA. Predhodna prijava na delavnico je obvezna, prijavite se na povezavi TUKAJ.
Povezavo do srečanja boste prejeli dan pred dogodkom.

O Akademiji NVO:
Usposabljanje organizira Ustanova Fundacija BiT Planota, so.p. – Regionalno stičišče NVO Planota v okviru mreže stičišč ZaNVO.
Aktivnosti stičišč sofinancira Ministrstvo za javno upravo iz Sklada za razvoj NVO.