Mreža zaNVO vabi na delavnico v živo - Uporaba socialnih klavzul v javnem naročanju

15.02.2023

Delavnica je namenjena občinam in drugim inštitucijam, ki izvajajo javna naročila, jih spremljajo ali spodbujajo zaposlovanje prikrajšanih skupin (za kar je priložnost tudi v javnih naročilih); za udeležence je brezplačna. Program smo pripravili tako, da boste praktično delali na primeru javnega naročila, kjer je predvidena uporaba t.i. »socialnih klavzul«.

Kdaj: četrtek, 23. 2. 2023, od 10.00 do 13.00
Kje: velika sejna soba Ministrstva za kulturo (Maistrova ulica 10, 1000 Ljubljana, v pritličju)

Prijava: prijavni obrazec

Zakaj bi se delavnice udeležili:

• Spoznali boste, kako socialne klavzule uporabljati za boljše vključevanje prikrajšanih skupin na trg dela in ohranjanje okolja. To bo vaš prispevek k večji družbeni odgovornosti vaše organizacije.
  • Naučili se boste, kako pripraviti javno naročilo z uporabo t.i. »socialnih klavzul«.
  • Za vprašanja bo – poleg organizatorjev – na voljo tudi strokovnjak iz Italije z bogatimi izkušnjami iz uporabe socialnih klavzul.

Več o programu najdete TUKAJ.

Za dodatne informacije nas lahko pokličete na tel. 05 307 4040 oz. 040 288 097 ali nam pišete na mrezenje@planota.si.

Organizatorji delavnice:
– Fundacija BiT Planota v okviru projekta Regionalno stičišče NVO Planota, ki je sofinanciran s strani Ministrstva za javno upravo RS.
– Ministrstvo za javno upravo, Direktorat za javno naročanje
– Skupnost občin Slovenije

Delavnico organizira Regionalno stičišče NVO Planota v okviru mreže stičišč ZaNVO.
Aktivnosti stičišč sofinancira Ministrstvo za javno upravo iz Sklada za razvoj NVO.