Poletne počitnice 2018, 2. termin

09.07.2018

Nova skupina otrok se je pri nas dobro vživela. Na dnevnem redu so bile igre z žogo, badminton, poskakovanje z napihljivimi žogami, risanje s kredami, igranje v parku, premagovanje poligona ...

Bili smo tudi zelo ustvarjalni. Iz kartonskih škatel so si otroci zgradili svoje sanjske hiše, iz starih oblačil pa gosenice. Pripravili smo sadni smoothi, kjer smo ugotovili, da brez prisotnosti banane ni tako dober. Otroci so poiskusili, kako je narediti filtre za vode, izdelovali pa so tudi šparovčke, ribice in še ... V pestrem tednu so se lahko naučili uporabljati tudi Morserjevo abecedo.

Vsak dan je bilo poskrbljeno za jutranje in popoldansko varstvo otrok.

Več o naših aktivnostih si lahko pogledate in preberete na facebook strani društva Novus

Vse aktivnosti so brezplačne.

Program sofinancirajo Ministrstvo za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti, Mestna občina Velenje in Občina Šmartno ob Paki