Pričetek računalniških vsebin

10.06.2021

Ta teden v programu socialna aktivacija "AS - Aktivira Se!" nadaljujemo z ustaljenimi dejavnostmi, projektno delo ter delovne aktivnosti naših udeležence Pričenjamo pa tudi z računalniškimi vsebinami, katere nas bodo v drugem modulu spremljale kot redna vsebina ob petkih.

DiSpot - Nudenje učne pomoči

03.06.2021

Bliža se konec šole in mi smo polno zasedeni z nudenjem učnih pomoči. 🎯✏️📕

Kreativna delavnica ob svetovnem dnevu sonca 2021

31.05.2021

V petek je v naših prostorih potekala kreativna delavnica za otroke ob svetovnem dnevu Sonca. 🔎 Ali ste vedeli, da je danes (28.5) svetovni dan Sonca? 🌞 🔎 Ali ste vedeli, da sončni žarek potrebuje približno 8 minut, da doseže Zemljo? 🌄 Vljudno vabljeni, da se nam pridružite na kateri izmed prihodnjih delavnic Program sofinancirajo Ministrstvo za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti, Mestna občina Velenje in občina Šmartno ob Paki.

Povezovalna komunikacija

31.05.2021

V programu socialna aktivacija »AS – Aktiviraj Se!« smo z udeleženci spoznavali pomembna dejstva o asertivnem obnašanju in komunikaciji, ki izhaja iz odkrivanja kar je dobro in koristno.

DiSpot - Sprehod v mestni park

31.05.2021

Ob pomoči zaposlenih v domu in Društva NOVUS iz Velenja smo se danes odpravili na sprehod v mestni park.

Projekt SPIN v podjetjih

31.05.2021

Projekt SPIN je v zadnjih dveh letih dosegel izredno prepoznavnost v celotni vzhodni kohezijski regiji. Svoj interes po vključitvi v projekt je izrazilo veliko podjetij, saj se vsi zavedajo nujnosti pridobivanja splošnih in poklicnih kompetenc zaposlenih.

Strateško partnerstvo Mreža - Vzorec dobre prakse

28.05.2021

Društva, zavodi in vse nevladne organizacije - vabljeni, da delite svoje dobre prakse na temo: Aktivnosti v času koronavirusa.

Center za družine Harmonija se predstavi v oddaji Naši kraji in ljudje na Radiu Velenje 18.5.2021

27.05.2021

V torek, 18. 5. smo bili gostje v oddaji Naši kraji in ljudje, ki jo izvaja Radio Velenje. Vljudno vabljeni, da nas pokličete ali se udeležite naših aktivnosti.

"VšečKAM in GREM - Karierni center za mlade" Enota Velenje

25.05.2021

V Velenju se D O G A J A. Izvedba delavnic za osnovnošolce s promocijo deficitarnih poklicev in poklicev prihodnosti na virtualen način »Job Avatar« ... V POLNI AKCIJI.