Google Lens

09.07.2024

Že poznate Google Lens? Priročna aplikacija za vizualno iskanje, ki vam lahko občutno olajša in pohitri iskanje po spletu.

ZaMlade - Učna pomoč v juliju 2024

03.07.2024

Društvo NOVUS ob podpori Mestne občine Velenje NUDI mladim UČNO POMOČ.

ZaMlade – Aktivno vključevanje tujcev v juliju 2024

03.07.2024

Društvo NOVUS ob podpori Mestne občine Velenje, AKTIVNO VKLJUČUJE TUJCE, skozi razne aktivnosti (usposabljanja, delavnice, izobraževanja) z namenom spodbuditi mlade tujce k aktivnemu vključevanju v lokalno okolje.

Digitalno varno

21.06.2024

Če boste tudi v poletnem času digitalno aktivni, ne pozabite na digitalno preventivo – tudi na dopustu. Nekaj napotkov:

Katalog poletnih prostovoljskih priložnosti za mlade

20.06.2024

Če želiš počitnice preživeti na drugačen način, prispevati svoj delček za boljši svet in se srečati z vrstniki, ki jim ni težko pomagati drugim, te vabimo v prostovoljstvo!

ZaMlade - Učna pomoč v juniju 2024

04.06.2024

Društvo NOVUS ob podpori Mestne občine Velenje NUDI mladim UČNO POMOČ.

ZaMlade - Aktivno vključevanje tujcev v juniju 2024

04.06.2024

PROSTOVOLJSTVO NOVUS_Slovenske besede, ki združujejo - Delavnice slovenščine za ženske priseljenke

31.05.2024

V okviru prostovoljskih programov vas Društvo NOVUS vabi, da izkoristite priložnost, da se naučite slovensko? Delavnice slovenščine so primerne za vse ženske priseljenke.

e-tecaji.com: Podrsaj, prestavi, pospravi

30.05.2024

Ali tudi vam kdaj ponagajajo prsti pri uporabi pametnega telefona. Praktični nasveti, kako podrsamo/tapnemo/vodimo naše prstke po zaslonu, da bomo čimbolj uspešni.

Digitalna avantura "DiGiA"

21.05.2024

Otroci in mladi pozor! Objavljamo 5 terminov za B R E Z P L A Č N E DiGi počitniške aktivnosti.