Digitalna avantura "DiGiA"

23.04.2024

Kdo bi si mislil, da se lahko TRADICIONALNO in DIGITALNO tako dobro ujameta ... Tokrat smo se z otroci CVIU Velenje podali v svet radioamaterizma!

Bili smo preprosto navdušeni nad oddajanjem sporočil po radijskih valovih in hitro ugotovili, kako se ta tradicionalna dejavnost odlično prepleta z digitalno tehnologijo.

Zabava ni ostala v preteklosti, ampak je postala še bolj pestra in privlačna! Naučili smo se, da je digitalizacija mladih odličen način za ohranjanje tradicije in hkrati vstop v sodobni svet tehnologije.

Neopaženi pa niso ostali tudi poklici, ki pri svojem delu tovrstno tehnologijo še dandanes uporabljajo. Kdo ve, kaj še lahko odkrijemo, ko združimo stare in nove svetove?

>>> VIDEO UTRINEK

Aktivnosti so BREZPLAČNE! Projekt sofinancira Ministrstvo za digitalno preobrazbo

Drustvo Novus - prijavitelj projekta in vodilni partner

LRF za Pomurje - partner na projektu