Di-FIT - predstavitev projekta

05.01.2022

Ponosni smo na pridobitev novega projekta »Di-FIT« (Digitalni fitnes dolgožive družbe), ki je nastal kot rezultat sodelovanja posameznih partnerjev strateškega partnerstva Mreža in krepitve samega nevladnega sektorja v Savinjski regiji. Nosilca projekta in konzorcijska partnerja predstavljajo tri nevladne organizacije (NVO) iz Mestne občine Velenje: Društvo NOVUS, ki ima vlogo prijavitelja in konzorcijska partnerja Andragoško društvo Univerza za III. življenjsko obdobje Velenje ter Društvo upokojencev Velenje. Projekt, ki traja od 1.1.22 do 31.12.23, v vrednosti 199.996,46 EUR sofinancira Ministrstvo za javno upravo iz Sklada za razvoj NVO. O aktivnostih projekta vas bomo sproti obveščali, več informacij pa tudi na naši spletni strani.