WOWIT – Usposabljanje predavateljev na Slovaškem

18.10.2022

Oktobra smo v okviru projekta Erasmus+ WOWIT (OZ FutuReg; Rovnovažka, o.s. Društvo NOVUS)  pripravili tri-dnevno usposabljanje predavateljev, ki delujejo na področju socialnega vključevanja žensk, predvsem v aktivnosti, ki so namenjene v aktivno vključevanje na trg dela. Najprej nam je Zavod za zaposlovanje Slovaške predstavil svoje aktivnosti na tem področju, v nadaljevanju pa so se vrstila različna usposabljanja:

• Katarina Serinova (SK): Kako postati podjetnik?
  • Krisztina Meszaros (SK): Samopromocija
  • Marekta Ubikova (CZ): »Pametne« ženske – IKT orodja
  • Ivett Pavlis (SK): Orodja mreženja in team-building-a
  • Hana Kaniova (CZ): Orodje za ravnovesje poklicnega in zasebnega življenja
  • Petra Laktišova (SK): Lumina spark
  • Klara Tidrichova (CZ): EU razpisi in projekti

Društvo NOVUS je predstavilo več različnih tehnik in orodij na področju kreativnosti in komunikacije.

Več o projektu si lahko preberete na povezavi: NOVUS – WOWIT.

Partner organizations of the projects are: #Futureg (Slovakia), #Rovnovažka (Czech Republic) and #Novus (Slovenia).

The project is co-financed by the European Union, within the program Erasmus+2021-1-SK01-KA210-ADU-000034089.

#wowit #erasmusplus #futureg #drustvonovus #rovnovazka #womenonworkmarket #inclusivetechniques #networking