Novost v sklopu projekta Povej svojo zgodbo: Videoposnetek za samostojno uporabo knjigomata!

27.06.2023

Ste se kdaj znajdli pred Knjigomatom in se spraševali, kako v celoti izkoristiti njegove zmožnosti? Sedaj je vaša priložnost, da se podate na literarno pustolovščino kar sami! Naš novi videoposnetek vam bo korak za korakom razložil, kako pravilno uporabljati Knjigomat in izkoristiti njegove funkcionalnosti.

Skrivnosti odkrivanja knjižnih zakladov so v vaših rokah. V videu boste izvedeli, kako si s pomočjo knjigomata izposoditi gradivo, podaljšati gradivo in kako ga vrniti. Videoposnetek je na voljo na naši spletni strani ali YouTube kanalu, kjer si ga lahko ogledate kjerkoli in kadarkoli. Zagotavljamo vam, da boste obvladali uporabo Knjigomata v hipu.

Knjige vas že pričakujejo, zato ne odlašajte in postanite del bralne revolucije!

Uporabna vsebina je nastala v sklopu projekta Povej svojo zgodbo, ki ga sofinancira Ministrstvo za kulturo.

#PovejSvojoZgodbo #MojaSlovenskaZgodba #DruštvoNovus