Spin usposabljanja v juliju 2021

02.08.2021

V mesecu juliju smo v projektu SPIN KRVS izvedli v okviru sklopa razvoj kariere 1 informativno delavnico. V okviru sklopa razvoj kompetenc pa smo skupno zaključili 5 različnih usposabljanj.

V mesecu juliju so bile opravljena v izvedbi vodilnega partnerja projekta: komunikacijsko (Sodobni poslovni bonton) računalniško (tečaj Excela – začetna raven) in delovnoprocesno usposabljanje (Komuniciram kot vodja). V izvedbi Društva Novus smo izpeljali 2 usposabljanji s področja kariernih vsebin za odpuščene delavce podjetja Escada ECC, d. o. o., kot tudi prve odpuščene delavce podjetja Adient, d. o. o.

Izvajanje projektnih aktivnosti je tudi v mesecu juliju2021 potekalo pod trenutno veljavnimi pogoji, povezanimi z namenom preprečevanja širjenja okužb.